پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
مجلس شورای اسلامی
قوه قضائیه


سازمان ثبت احوال کشور

 

ساعت جمعیتی کشور

ساعت جمعیتی کشور

 

ادارات ثبت احوال

 

 
کل کاربران : 263772
کاربران امروز : 14
بازدید امروز : 15
کاربران دیروز : 32
بازدید دیروز : 32
کاربران آنلاین : 3

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
کاهش 5.2درصدی نرخ خام ولادت در 5ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال95      

آقای مهدی کاری-کارشناس امور پردازش اطلاعات ثبت احوال در شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان از پژوهشگران و مراکز علمی و دانشگاهی شهرستان دعوت نمود تا دلایل کاهش شاخص‌ نرخ خام ثبت ولادت را بررسی نموده و بر روی آمارهای جمعیتی ارائه‌شده، پایش و ارزیابی علمی و دقیق انجام دهند.

جناب آقای مهدی کاری کارشناس امور پردازش اطلاعات ثبت‌احوال قاین،در جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان، به اهمیت نظام ثبتی مبتنی بر وقایع حیاتی پرداخت و عنوان نمود: آمارهای ثبتی مطلوب‌ترین منبع داده برای تحقیقات، پژوهش‌های جمعیت‌شناسی، نیازسنجی و برنامه‌ریزی در ابعاد اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است. ایشان در ادامه اظهار نمود: ثبت به‌موقع وقایع حیاتی را بایستی با اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به آحاد مردم، به یک فرهنگ عمومی تبدیل نماییم. کارشناس امور پردازش اطلاعات با اشاره به کاهش نرخ خام ثبت موالید در شهرستان که تأثیر مستقیمی بر کاهش نرخ رشد طبیعی جمعیت دارد از جمعیت شناسان، پژوهشگران و اعضای شورای هماهنگی ثبت‌احوال خواست دلایل کاهش شاخص‌ نرخ خام ثبت ولادت را بررسی نموده و بر روی آمارهای جمعیتی ارائه‌شده، پایش و ارزیابی علمی و دقیق انجام دهند.


گروه خبری : اخبار برتر
منبع : روابط عمومی اداره ثبت احوال شهرستان قاینات
آخرین ویرایش : 1396/06/21 -- 18:33:34
نویسنده : Admin
تعداد بازدید : 328

 

 

 

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید.
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

آدرس:قاین- بلوار بسیج-بلوار خرمشهر-حاشیه جاده آسیایی سنتو-کد پستی 66785-97617شماره تماس :32566366-32566365-32566364-056 پست الکترونیک khj_ghainat@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS